Умови бронювання квартир у Львові

При бронюванні квартири Ви не платите нам комісій та інших додаткових платежів!

Передоплата:

Для підтвердження бронювання квартири, яка Вам сподобалась, необхідно здійснити передоплату, яка є пропорційною ціні за добу проживання. Платіж можна зробити через будь-який зручний для Вас банк, або на картковий рахунок від Приват банку: 5363 5423 0886 2805 – Цідило Наталя Мар’янівна. Таке бронювання обов’язково потрібно узгодити в телефонному або електронному режимі. З цього моменту квартира буде за Вами заброньована, і Ви отримаєте 100% впевненість в наявності даних апартаментів на потрібний Вам період. Отримавши Вашу передоплату, ми відмовляємо іншим потенційним гостям, що бажають забронювати дану квартиру на такий самий термін. Не поселяючись, переносячи дати оренди, або скорочуючи домовлений термін проживання, Ви завдаєте нам збиткiв. Тому, зважаючи на все сказане, передоплата в таких випадках не повертається. Бронювання починає діяти після отримання передоплати.

Відміна бронювання:

При скасуванні замовлення менш ніж за 14 днів до заселення, аванс не повертається. 

Оренда без передоплати:

Ви можете орендувати нашу квартиру подобово без передоплати. Достатньо зателефонувати нам в день заселення або за день до цього, і ми з радістю запропонуємо Вам вільну квартиру. Попереднє бронювання в основному відбувається по передоплаті.

Раннє бронювання:

Бронюючи квартиру, не менше ніж на 7 діб за 30 днів до заїзду і передоплатою не менше 50% за весь період проживання надається знижка у розмірі 10%.

Заселення/виселення:

Заселення відбувається з 13:00.

Розрахунковий час виїзду з квартири до 11:00 незалежно від часу поселення.

Ранкове заселення ( з 7:00 ранку) так сам як і виселення після 11:00 (до 19:00)  можливе за умови додаткової оплати  в розмірі 50% від вартості проживання за добу. Після 19:00 оплачуєте добову вартість квартири.

Оплата за проживання відбувається при заселенні, за вирахуванням авансу. При поселенні потрібно мати з собою документ, що засвідчує особистість.

Доба рахується по кількості ночей.

Трансфер від аеропорта, вокзалу до квартири у Львові:

Пропонуємо зустріч в аеропорту, на залізничному та автобусному вокзалі та супровід на авто до місця проживання. Замовлення трансферу обговорюється додатково.

Звітні документи для відрядження:

Перелік документів: свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця, свідоцтво про сплату єдиного податку (3-я категорія), квитанція до прибуткового касового ордеру з печаткою.

Для юридичних осіб ми виставляємо рахунки і надаємо акти виконаних робіт.

      

Правила проживання:

Ми здаємо квартири подобово для житла. Ми не здаємо квартири для інших цілей (офісні зустріч, день народження, людне зібрання і т. п.). Це обумовлюється при бронюванні. В іншому випадку ми залишаємо за собою право виселити Вас без попередження і без компенсації оплати за весь період проживання.

Просимо вести себе в квартирі у відповідності із загальноприйнятими етичними та моральними нормами. Не шуміти, не вмикати голосно музику, не лаятися з сусідами. У випадки хуліганської поведінки Ви можете бути виселені з квартири без попередження і без компенсації оплати за оренду.

У разі пошкодження майна або обладнання квартири орендар зобов’язаний компенсувати витрати пов’язані з його ремонтом або купівлею нового.

При достроковому звільненні Квартири орендарем, незалежно від причин («терміново потрібно виїхати», «форс-мажор вдома», «помінялися плани», «змінилася дата відрядження», «захворіли діти», «немає квитків на потрібний день» і т. д.), орендна плата не повертається.

Орендодавець не несе відповідальності за відсутність водопостачання, електрики, газу, Інтернету, яке сталося не з його вини. За відсутність зазначених послуг відповідають відповідні міські служби.