Екскурсії.Львів

Екскурсії по місту

Львів

…Вдихніть Львів, пройшовшись по вузеньких вуличках, вдивіться в його красу крізь павутину століть, випийте філіжанку кави чи кухоль Львівського пива , відпочиньте в затишній Цукерні, зробіть фотографію на пам’ять, киньте монетку в старовинний фонтан і обов’язково приїжджайте ще і ще в Княжий град!

Старий Львів – це не просто старовинні вулиці та будівлі, це той шарм і неповторна атмосфера, якою просочений кожен камінь. Вузенькі вулички Старого Міста приховують безліч таємниць. Ви ознайомитесь з історією міста, побутом львів’ян. Ви дізнаєтеся, чому Львів відігравав важливу роль в європейському контексті, і чому місто вже в XIV столітті було на європейських картах.

Це буде піша оглядова екскурсія, під час якої Ви оглянете старовинну площу Ринок, познайомитеся з історією львівської Ратуші, дізнаєтеся про життя і співіснування етнічних громад міста, відвідайте Латинську катедру – головний католицький храм Львова, де під час меси грає старовинний орган, відвідайте головний вірменський храм XIV століття – найстарішу церкву Львова, Домініканський костел XVIII століття, Успенську церкву, яка свого часу відігравала вагому роль у становленні української культури, почуєте розповідь про міські укріплення і оглянете деякі з них, побуваєте в єврейській ділянці, де збереглися залишки синагоги.
Тривалість екскурсії – 3-4 години.

Оглядова автобусна екскурсія

Старовинний центр міста включений в список ЮНЕСКО. Але місто має ще багато цікавих місць поза центром. Оглядова автобусна екскурсія познайомить Вас з історією розвитку Львова. Ви оглянете знаменитий залізничний вокзал – один з кращих будівель вокзалу Європи, підніметеся на Святоюрську гору, де розташований кафедральний собор Св. Юра – сама бездоганна пам’ятка епохи бароко в Україні (в крипті собору поховані церковні ієрархи греко-католицької церкви – митрополит Андрей Шептицький, кардинал Йосип Сліпий); підніміться на гору Високий замок, де власне і знаходився колись старовинний львівський замок (зараз там парк і оглядовий майданчик, звідки відкривається панорама всього міста), огляньте один з найстаріших цвинтарів Європи – Личаківське кладовище XVIII століття і переконайтеся, що Львів – справжній зелений оазис.
 Тривалість екскурсії – 3-4 години.

                                          Екскурсія по Личаківському кладовищу

Прогулянка по старовинному кладовищу ознайомить Вас з історією кладовища, його поховань. Адже тут поховані багато історичних осіб – політики, поети, композитори, музиканти. Хвилювання захоплює дух, коли підходимо до могили Івана Франка, Маркіяна Шашкевича, Соломії Крушельницької, Марії Конопницької. Ці майстри пера і слова творили свого часу культурну самобутність міста.
Тривалість екскурсії – 2 години.

Шевченківський гай

Музей під відкритим небом, званий скансеном. Дивовижна природа посеред лісу і парків. Горбистий рельєф дозволив розмістити тут зразки дерев’яного зодчества – церкви, будинки, господарські споруди. Це неперевершені творіння народних зодчих, найдавніші з яких походять з XVIII століття. Музей знайомить з культурою та побутом українського народу. Деякі експонати музею заслуговують особливої уваги (наприклад, водяний млин, сукновальня). Гуляючи між будиночками Шевченківського гаю, відчуваємо себе як у справжньому селі.
Тривалість екскурсії – 2години.

       Оперний театр

Пішохідна екскурсія по Львівському національному театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької, який по праву належить до найкрасивіших споруд нашої країни. Силует головного фасаду театру визнано своєрідною емблемою Львова. А споруда його – досконале архітектурне творіння, яке неодмінно треба відвідати, перебуваючи у Львові.
Тривалість екскурсії – 1година.

     Підземний Львів

Екскурсія познайомить Вас з підвалами аптеки-музею та підземеллями костелу єзуїтів. Ви ознайомитесь з історією львівських підвалів, підземель, ходів. Вас чекає знайомство з експозицією музею фармакології в аптеці-музеї (найстарішої діючої аптеки Львова), огляд аптечних підвалів, де зберігалося вино, проводилися дегустації і працювали аптекарі. Ви оглянете підземелля єзуїтського костелу, повні містики і таємниць.
Тривалість екскурсії – 2години.

Заміські екскурсії

 Золота підкова Львівщини

Екскурсія по старовинних замках і фортецях Львівщини. Маршрут пролягає у формі підкови (звідси й назва). Подорож включає огляд трьох замків: в містечку Олесько, селі Підгірці і в місті Золочеві.

Олеський замок.

Небагато знайдеться замків в Україні, які були настільки просякнуті історією. Найстаріший замок Західної Україні. Тут народився знаменитий польський король, тут провів своє дитинство видатний український гетьман, тут колись був знайдений скарб. Хто ж були ці фігури? Про це Ви дізнаєтесь вже під час екскурсії.

Підгорецький замок.

Швидше палац, ніж оборонна фортеця. Можливо, найбагатша магнатська резиденція свого часу. Саме цей замок колись справедливо вважали найкрасивішим в Польщі. Рідко коли можна побачити в тихому селі щось подібне.

Золочівський замок.

На високому пагорбі, звідки добре проглядається місцевість, розташувався замок бастіонного типу, побудований в XVII столітті. Ті неспокійні часи вимагали озброїти замок неприступними стінами, ровами і валами. Саме тут знаходиться єдиний в Україні Китайський палац. Саме тут, піднявшись на фортечні бастіони, Ви відчуєте себе немов у вирі битви, але водночас і в безпеці. Сьогодні замок з радістю приймає туристів. Треба тільки постукати у ворота.
Тривалість екскурсії – 7годин.

(За бажанням туристів в екскурсійний маршрут можна включити відвідання Унівської лаври з цілющим джерелом і Чудотворної Іконою та відвідування замку в селі Свірж. Саме в цьому замку знімали радянську версію «Д` Артаньян і три мушкетери »).

Жовква – Крехів

У 23-ох км. від Львова ще наприкінці XVI ст. зведено Жовкву – ідеальне місто-фортеця, який потім став багатою королівською резиденцією Східної Європи. Це невелике місто не залишить байдужим жодного туриста. Ренесансні купола костелів і церков огортають місто гармонією старовини. Враження благородної величі доповнює старовинний королівський замок. Мальовничі пагорби Розточчя, старі кріпосні стіни, затишні кафе – про Жовкву можна говорити довго. Але краще це побачити.

В 12-ти км. від Жовкви посеред мальовничого Розточчя розташувався греко-католицький монастир ЧСВВ (Чину Св. Василія Великого). Благодатна атмосфера і неймовірна тиша огорне Вас. Ви дізнаєтеся про історію цієї обителі, пройдете до джерела з цілющою водою, відвідайте печери (саме в печерах знайшли притулок перші монахи).
Тривалість екскурсії – 5-6 годин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *